FORUM O CZYM CHCESZ

Na tym forum możesz poruszyć każdy temat, który Cię interesuje.


#1 2014-05-07 11:26:37

Anitqa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 10
Punktów :   

Markety

Ja osobiście uwielbiam robic zakupy w marketach. Można trafić na ciekawe promocje i przeceny. Może jakość produktów nie zawsze jest najlepsza ale i małym sklepikom się to czasem zdarza.... W marketach zawsze wybór jest dość spory a i czas na zakupach jakoś szybko leci zanim przejdzie się koło wszystkich półek;) Dla mnie super:) A jak to jest z Wami? Też wybieracie Markety?

Offline

 

#2 2014-05-07 12:34:29

Brixer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Markety

ta też wybieram markety... ceny zawsze są w miare niskie a nie tak jak w większości małych sklepików gdzie są zawyżone i to często o wiele za dużo a w markecie zawsze znajdziesz coś na swoją kieszeń... do jakich marketów najczęściej chodzisz??

Offline

 

#3 2014-05-07 16:45:08

Monika14

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Markety

Ja też wybieram markety:-) w tych osiedlowych sklepikach drogo i nie zawsze świeżo.odwiedzam Netto,Lidla Biedronkę,Kauflanda,preferuję Biedronkę:-)bo jak to w Biedronce"Codziennie niskie ceny":-)

Offline

 

#4 2014-05-08 12:16:25

Penelopix11

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Markety

ja również wydaje mi się ,że Biedronka czy Kaufland to moje ulubione 2 Supermarkety , wszystko jest'w zasięgu ręki' hihi

Offline

 

#5 2014-05-11 11:03:23

paulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Markety

Kaufland bardzo tani i fajne promocje, Biedronka swietna i codziennie niskie ceny Tak, markety gonią się w cenach, konkurencja nie śpi, więc co jeden to tańszy, szczególnie, ze np w moim mieście sa 2 Biedronki, Kaufland, Real, Auchan, Netto, Tesco, masa Żabek i innych mniejszych minimarketów Ceny sa fajne, wybór duży, można zrobić tanio zakupy. Natomiast zieleninę zawsze, ale to zawsze kupuje na targu. Warzyw i owocó nie kupje w sklepach - preferuję targowisko, gdzie można kupić świezutkie warzywa i owoce - szczególnie wiosną nowalijki, przyciągają wzrok. nie wiem, czy nie są sztucznie pędzone, ale znam handlarzy i wiem, ze maja to ze swoich wlasnych plantacji, a nie z Hiszpanii, Włoch czy Chin

Offline

 

#6 2014-05-14 17:03:11

Elina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Markety

najczęściej chodzę do netto i biedronki , czasami do Tesco. Ceny bardzo pozytywne chodź warzywa zazwyczaj kupuje już na "rynku". Nie dajcie się zawsze zwieść promocjami, czasami stojąc jako hostessa widzę duże różnice, czasem lepiej pójść do sklepu bez promocje niż w czasie

Offline

 
forum o czym chcesz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wonderlife.pun.pl www.twojamiss.pun.pl www.rcbb.pun.pl www.radiotopmusic.pun.pl www.cinders.pun.pl