FORUM O CZYM CHCESZ

Na tym forum możesz poruszyć każdy temat, który Cię interesuje.


#1 2014-05-07 11:46:02

Anitqa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 10
Punktów :   

Pies:)

Mam dwójkę dzieci. Starsza bardzo chciałaby miec pieska. Najlepszy byłby pewnie taki, który za dużo nie urośnie. Niestety nie sadzę zeby młodszy go zaakceptował ponieważ boi się psów nawet tych najmniejszych co więc musze chyba jeszcze poczekać chociaż nie powiem, ze i mnie sie nie marzy:)

Offline

 

#2 2014-05-08 12:17:33

Penelopix11

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pies:)

polecam kupić Pinczera zmieszanego z Ratlerkiem Miniaturowym , świetna psina mądra usłuchana malutka do łóżka a dla dzieci cudo , swietny piesek rodzinny

Offline

 

#3 2014-05-11 11:17:02

paulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Pies:)

Ja moim dzieciom kupilam Shih-Thu. Fajny zwierzak, zamiest sierści ma włosy, więc nawet alergikom można polecic takie zwierzę. Piesek jak maskotka - bardzo zabawny, chętny do zabaw z dziećmi, tyle tylko, ze trzeba jeździć do fryzjera średnio raz na dwa miesiące, bo wlosy pieskowi ciągle rosna. bardzo fajny towarzysz dla dzieci i oprócz tego milutki w dotyku - dzieci lubią takie zwierzeta - maskotki. Nie wymaga dlugich spacerów, bo to raczej piesek salonowy - nie trzeba zapewniać długich i częstych spacerów.

Offline

 

#4 2014-05-15 23:43:15

Elina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pies:)

Wydaję mi się ,że tu nie ma też dużej teorii jakiej rasy pies będzie najlepszy bo najbardziej ważne jest wychowanie psa , chodź wiadomo że nie które rasy mają swoje wspólne cechy osobowości. Ja mam kundelka, jest piękny grzeczny i kochany . Możesz poczytać na temat, Beagle znam dwa pieski z pod tej rasy całkowicie pozbawione agresji, delikatne i przyjazne taką właśnie one mają naturę. Na pewno pokocha dzieci i współlokatora

Offline

 
forum o czym chcesz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kamratki.pun.pl www.wresling.pun.pl www.freerunning.pun.pl www.volleyballhax.pun.pl www.osm.pun.pl