FORUM O CZYM CHCESZ

Na tym forum możesz poruszyć każdy temat, który Cię interesuje.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-05-08 12:11:37

Penelopix11

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-08
Posty: 10
Punktów :   

Ciastka Owsiankowe

Witam , wczoraj zrobiłem sobie ciastka owsiane , były mega wystarczy 20 minut roboty i na prawdę jeżeli chodzi o diete są super dużo makroelementów potrzebnych dla organizmów a mało tłuszczów i cukru na prawdę jeżeli ktoś potrzebuje mogę podać przepis

Offline

 

#2 2014-05-11 11:13:20

paulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ciastka Owsiankowe

ja uwielbiam ciasto zwane "Kubuś" Praktycznie zero kalorii, wspaniałe na gorace dni, łatwie i szybkie w przygotowaniu. Przepis:
2 opakowania budyniu śmietankowego bez cukru ugotować tradycyjnie, tylko nie na mleku a na soku "Kubuś". Wszystko tak samo, tylko mleko zastąpić Kubusiem. Blachę wyłożyć herbatnikami lub biszkoptami, wylożyc na to cieplą jeszcze masę budyniową z Kubusia. ułożyć owoce sezonowe i zalać galaretką. wstawic do lodówki, jak stężeje, gotowe do pałaszowania. Pyszne i bardzo niskokaloryczne. A jakie zdrowe

Offline

 

#3 2014-05-14 22:41:09

Elina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ciastka Owsiankowe

o bardzo fajny przepis chętnie spróbuje ubustwiam desery, chętnie poprosiłabym o przepis Penelipix11 na te ciasteczka ?, Podam również przepis na pyszne owsiane ciasteczka z banami
500 g płatków owsianych, 3 jajka ,50 ml mleka, 3 łyżki miodu,1 łyżeczka proszku do pieczenia,1 łyżka cukru waniliowego 1 dojrzały duży banan, pieczemy w 180 C  kolo 15 minut trzeba spoglądać czy robią się złociste

Offline

 
forum o czym chcesz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualnapolityka.pun.pl www.djbartiwwe.pun.pl www.monitoring-powietrza.pun.pl www.teamwielgie.pun.pl www.nightmare-ots.pun.pl