FORUM O CZYM CHCESZ

Na tym forum możesz poruszyć każdy temat, który Cię interesuje.


#1 2014-05-07 11:42:33

Anitqa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 10
Punktów :   

Biegacie?

Ja bardzo chciałabym zacząć jednak przerażają mnie ludzie chodzacy ulicami. Przeraża mnie to, że mogą się na mnie dziwnie patrzeć bo niestety ale u mnie w mieście nie jest to jakoś szczególnie zakodowane a ludzie biegający potrafią przyciągać  zdiwiony wzrok przechodniów...

Offline

 

#2 2014-05-07 12:41:08

Brixer

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 8
Punktów :   

Re: Biegacie?

ja nie biegam nie biegałem ale jak bym miał z kim to w sumie czemu nie osobiście wolę jazdę na rowerze no i ludzie nie patrzą się na rowerzystę jadącego chodnikiem jak na wariata bo jak widzą biegającego człowieka to non sto jakiś komentarz albo dziwne spojrzenia ...

Offline

 

#3 2014-05-08 12:14:18

Penelopix11

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Biegacie?

warto pojechać do lasu a jeżeli nie ma nic w pobliżu to może , zapisać się na Siłownie i na bieżnie wskoczyć na 40 minut , czy nawet 20 minut intensywnego treningu zawsze się to człowiek lepiej czuje po takim wysiłku )

Offline

 

#4 2014-05-14 17:27:44

Elina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Biegacie?

to dziwne ,ponieważ biegacze to coraz częstszy widok , Bieganie robi się modne. Nie trzeba się przejmować ludzi wzrokiem, niech cie podziwiają ,że ty coś robisz zdrowego. A kto wie może tam gdzie mieszkasz sprawisz , że ten widok nie będzie dziwny a normalny. Zachęcam do biegania sama jak mam czas robię swoją trasę i czuje się śweietnie.

Offline

 
forum o czym chcesz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fajnagrupa1.pun.pl www.corsairs.pun.pl www.talismanhot.pun.pl www.sanitarka.pun.pl www.gram24.pun.pl