FORUM O CZYM CHCESZ

Na tym forum możesz poruszyć każdy temat, który Cię interesuje.


#1 2014-05-07 11:29:29

Anitqa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 10
Punktów :   

Zdecydowanie dla dzieci:)

Według mnie najlepiej nauczyc się pływac jako dziecko. Dorosłym idzie to raczej mozolnie i niechętnie. Ja nauczyłam się sama, bez niczyjej pomocy. Miałam może z 10-11 lat. Uparłam się że się nauczę i tak było. A czego potrzebowałam? Deski.... wyrzucałam ją i próbowałam złapac płynąc;) Do tej pory to pamiętam:) Dobry sposób.

Offline

 

#2 2014-05-08 12:10:12

Penelopix11

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zdecydowanie dla dzieci:)

no w sumie zgadzam się , ale też nie można skreślać dorosłych ludzi , każdy jest inny , niektórzy jako dziecko nic nie łapią a kończą 20-30 lat i idzie im to łatwo

Offline

 

#3 2014-05-13 18:57:40

paulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zdecydowanie dla dzieci:)

Też się nauczyłam plywać mając 10 lat. Jestem z tego bardzo dumna, bo nauczyłam się sama, pamiętam ile wody się wtedy opiłam nauczyłam sie w rzece, zwyczajnie "kładlam" się na wodzie i rozpaczliwie machałam rączkami i nóżkami, ale z czasem to rozpaczliwe machanie zamienilo się w dośc miarowe ruchy. Myślę, ze dzieciom trochę łatwiej, ale to zależy, jak się do tego podejdzie. Plywanie jest świetnym sposobem na rozładowanie nadmiaru energii u dzieci. Może nieźle zmęczyć

Offline

 

#4 2014-05-14 17:09:46

Elina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Zdecydowanie dla dzieci:)

Ja nie pamiętam wieku w którym nauczyłam się pływać , jedynie pamiętam że byłam malutka bawiąc się w rzecze próbowałam za wszelką cenę płynąć na prąd w ten sposób nauczyłam się machać nogami i rękoma tak aby utrzymać się na wodzie, bo niestety moje pierwsze próby w basenie nie wychodziły, ale rzeka mnie podszkoliła i nauczyła dobrze pływać. fajnie tak cofać się i wspominać

Offline

 
forum o czym chcesz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wirtualnapolityka.pun.pl www.nightmare-ots.pun.pl www.xenoxmt2.pun.pl www.djbartiwwe.pun.pl www.teamwielgie.pun.pl