FORUM O CZYM CHCESZ

Na tym forum możesz poruszyć każdy temat, który Cię interesuje.


  • Index
  •  » Dom
  •  » Domek czy mieszkanie?

#1 2014-05-07 11:21:18

Anitqa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 10
Punktów :   

Domek czy mieszkanie?

Domek czy mieszkanie? Gdzie mieszkacie i czy Wam to odpowiada? Jakie macie za a jakie przeciw?
Ja obecnie mieszkam w dou, w szeregowcu. Plusy sa takie, że osiedle jest dosyć spokojne, mam kawałeczek ogródka więc jest gdzie rozpalić grilla. Niestety pojawiają się też minusy. Trzeba kupić węgiel, rozpalać w piecu - także gdy się chce miec ciepłą wodę. W bloku zawsze jest ciepła woda. Nie trzeba martwic sie o takie rzeczy... Pod tym względem chyba wybrałabym mieszkanie w bloku chociaz wszystko ma swoje dobre i złe strony...

Offline

 

#2 2014-05-11 10:59:02

paulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Domek czy mieszkanie?

Ja mieszkam w mieszkaniu, w blokowisku. Minusy - wiadomo, sąsiedzi, nie wolno połuchac glośniej muzyki, po 22;00 nie trzaskac drzwiami.. Za to nie musze się martwić o opał, mam ciepło w domu, płacę za to mniej, niż miałabym wydać na opał i jestem zadowolona. Dodatkowo teraz nawet latem w chłodniejsze dni - przynajmniej na moim osiedlu można właczyc kaloryfer - będzie ciepły. Wiadomo - sa podzielniki i trzeba za wszystko zapłacić. Ale nie ma kurzu i noszenia wiader z węglem i popiołem Poza tym nie interesuja mnie remonty dachu, klatki schodowej, malowanie na klatce.. To wszystko administracja. Oczywiście mieszkanie we własnym domku ma swoje plusy - jak wspomniałaś - ogród, brak sąsiadów, grill w ogródku, opalanie.. kawa na świeżym powietrzu. Ale tez i co za tym idzie opłaty z tym zwiazane - remonty, ogrzewanie. W sumie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, w zależności jakie mamy możliwosci, tak mieszkamy, chociaż zawsze chciałoby sie lepiej

Offline

 

#3 2014-05-14 16:44:57

Elina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Domek czy mieszkanie?

Również mieszkam w bloku ,ale na szczęści mam miłych sąsiadów, jak sia ę mówi " sąsiad jest czasem bliższy niż rodzina" ,mówiąc osobiście czuje się trochę bezpieczniej w bloku , niż jak miałam możliwość spędzania czasu w domku na wsi. Gdybym mogła w przyszłości móc to wolałabym zamieszkać w domku bądź w bliźniaku,  bo czasem można źle w trafić na osoby mieszkające obok i naprawdę źle spędzać czas.

Offline

 
  • Index
  •  » Dom
  •  » Domek czy mieszkanie?
forum o czym chcesz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bocianyzprzygodzic.pun.pl www.internetowo.pun.pl www.garyoldmania.pun.pl www.ufo.pun.pl www.rsn-2010.pun.pl