FORUM O CZYM CHCESZ

Na tym forum możesz poruszyć każdy temat, który Cię interesuje.


#1 2014-05-07 11:49:15

Anitqa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 10
Punktów :   

Tak prosto to brzmi:)

Załóż rodzinę, zbuduj dom tak? Niestety tylko ładnie top brzmi a co dalej? Nie jest to takie proste. O ile rodzinę założyć nie jest aż tak trudno to gorsza sprawa z tym domem. Bo w Polskich warunkach niestety ciezko. Bo albo nie dadza kredytu, albo dochody nie pozwalają albo to albo tamto.. Polskie realia... Niestety wiele młodych małżeństw z dziećmi mieszka u rodziców lub na stancjach. Tam gdzie mogą się trochę przyczepić...

Offline

 

#2 2014-05-07 17:05:57

Monika14

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-07
Posty: 7
Punktów :   

Re: Tak prosto to brzmi:)

No właśnie ....takie mamy czasy super że na dom to tylko nieliczni mogą sobie pozwolić... i tak te małżeństwa mieszkają w wynajętych mieszkaniach bo na swoje ich nie stać:-(Narzekali ludzie na czasy komuny ale ludzie mieli gdzie mieszkać... i mieli pracę:-)

Offline

 

#3 2014-05-11 11:22:13

paulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-11
Posty: 13
Punktów :   

Re: Tak prosto to brzmi:)

Tak. Z tym domem to ciężka sprawa. Sama wynajmuję mieszkanie już 10 lat, bo kredytu nie dostanę - dochód za mały, dziecko na utrzymaniu. nadmienie, że jestem po rozwodzie i niestety nie mogę sobie pozwolić na swoje mieszkanie - musze placic majątek obcym ludziom za to, że moge u nich trochę "pomieszkać". Bo przecież to nigdy nie będzie moje..  Straszne czasy.

Offline

 

#4 2014-05-20 08:38:53

Elina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Tak prosto to brzmi:)

niestety  tak jest,że ktoś musi być biedny ,żeby inny mógł być bogaty, teraz jeden człowiek wystarczy żeby wzbogacić się na człowieku przeciętnym jak my. Człowiek musi się przez całe życie dorabiać by zbudować dom w którym nie będzie sił mieszkać jednym plusem to że zawsze zostanie dla dzieciaków. Trzeba myśleć pozytywnie i nie utrudniać sobie życia jest ono za krótkie, 

Offline

 
forum o czym chcesz

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magicfifa11.pun.pl www.swbp.pun.pl www.hiphop-pl.pun.pl www.administracjaukw.pun.pl www.low.pun.pl